Genel Bilgi

HAKKIMIZDA

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, alanında uzman ekibiyle müvekkillerine kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle yola çıkmıştır. Müvekkillerinin değişen ihtiyaçları karşısında titiz bir çalışma ve çözüm odaklı bir yaklaşımla geniş kapsamlı avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, sunduğu danışmanlık hizmeti sayesinde müvekkilleri açısından doğabilecek hukuki riskleri tespit etmekte ve bunlara ilişkin çözüm önerileri sunmaktadır. Uyuşmazlık sonrasında ise yenilikçi bir bakış açısıyla hızlı ve pratik hukuki çözümler üretmekte ve müvekkillerinin nitelikli bir avukatlık hizmeti almasını temin etmektedir.

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, faaliyetleri sırasında her aşamada müvekkillerine uyuşmazlığın seyri hakkında bilgi vermekte ve uyuşmazlığın çözümünde müvekkilleriyle iş birliği neticesinde hukuki süreci yürütmektedir.

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, faaliyetlerinin icrasında edindiği bilgileri gizlilik ve sır saklama ilkeleri doğrultusunda gizli tutmakta ve üçüncü kişilerle paylaşılmaması noktasında hassasiyet göstermektedir.

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, her biri alanında uzman hukukçu kadrosu ile hukukun birçok alanında hizmet sunmaktadır. Uzman hukukçu ekibi, alanında uzmanlaşmış profesyonellerden alınan danışmanlıklarla hem müvekkillerine her yönüyle hizmet sunmakta hem de bilgi ve tecrübelerini her geçen gün artırmaktadır.

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, Ankara’da kurulu olmakla birlikte Türkiye’nin farklı illerinde bulunan avukatlık bürolarıyla yaptığı iş birliği sayesinde ülkemizin her şehrinde müvekkillerine hukuki hizmet sunabilmektedir.

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, müvekkillerine temel olarak Türkçe ve İngilizce hizmet vermekle birlikte ulusal ve uluslararası çözüm ortakları sayesinde Farsça, Arapça, Rusça ve Fransızca hizmetler de sunulabilmektedir.

Hasekioğlu&Karadaş Avukatlık Bürosu, her geçen gün genişleyen uzman hukukçu kadrosuyla müvekkillerinin işlerine değer katmaktadır.

 

ÖZGEÇMİŞ

Avukat İsmail Sadık Hasekioğlu 2017 yılında Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni başarıyla tamamlamıştır.

2017 yılında Ankara Barosu‘na bağlı olarak avukatlık stajına başlamış olup Ankara’da önde gelen hukuk bürolarından birinde çalışmıştır. Staj süresince İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Hukuku ve Ceza Hukuku alanında önemli çalışmalarda bulunmuştur.

Staj dönemini başarı ile bitirmiş, Ankara Barosu’na bağlı olarak avukatlık çalışmalarına başlamıştır. Türkiye’nin önde gelen madencilik şirketlerinden birisinin hukuk müşavirliğinde çalışmış ve bu süreçte Maden Hukuku alanında çalışmalarda bulunmuş, Şirket Birleşmeleri, Şirket Satın Almaları ve Sözleşme Hazırlama Süreçlerinde  önemli görevler üstlenmiştir.

Avukat İsmail Sadık Hasekioğlu, 2018 yılında ortakları ile beraber Hasekioğlu & Karadaş Avukatlık Bürosu’nu kurmuştur.

Enerji Hukuku, İnşaat Sözleşmelerinin Hazırlanması, Bedensel Zararların Tazmini, Konkordato Uygulamaları ve Vergi Kanunu Uygulamaları alanında eğitim ve sertifika programlarına katılmıştır.

Ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku, İdare Hukuku ve Ceza Hukuku alanında çalışmalar yapmakta olup İngilizce bilmektedir.

Yabancı Diller
Adres
 • Cevizlidere, 1246. Sk. no 1/4, 06520 Çankaya/Ankara, Türkiye

Telefon

0541 246 92 48

Kapalı
Şu an kapalı
 • Pazartesi

  24 saat açık

 • Salı

  24 saat açık

 • Çarşamba

  24 saat açık

 • Perşembe

  24 saat açık

 • Cuma

  24 saat açık

 • Cumartesi

  Kapalı

 • Pazar

  Kapalı

 • 24 Eylül 2023 10:48 tr saati

 • Henüz yorum yok.
 • Yorum gönderin
  İletişim Formu

   Bu iletişim formu direkt olarak avukata gönderilir.