Avukatlar için En İyi Çözüm Temsilcin'de

Temsilcin.com'a katılarak binlerce potansiyel müvekkile ulaşabilirsiniz.

avukat sitesi, avukat listesi, avukat rehberi ve hukuk bürosu. Ankara avukatlar, izmir avukatlar

Kolay Kullanım

temsilcin.com kullanıcı odaklı olarak tasarlanmış bir platformdur. Platform teknik bilgi gerektirmeyen arayüz sunar.

Hızlı Kayıt

temsilcin.com'da tüm süreçler dijital olarak yürütülür ve 1 gün içinde avukat sayfanız yayınlanır.

7/24 Destek

Tüm temsilcin.com üye avukatları 7/24 herhangi bir konu ile ilgili mail, telefon ve video ile destek hizmeti alır.

en iyi avukat sitesi, avukat sayfa ekle, avukat websitesi ekle

Gelişmiş Yönetim Paneli

Temsilcin.com’a kayıt olan her avukata gelişmiş bir yönetim paneli tahsis edilir. Bu yönetim paneli sayesinde Avukatlar kendi sayfalarını detaylı bir şekilde diledikleri zaman düzenleyebilir, sayfalarının ziyaretçi verilerini görebilir, potansiyel müvekkilleri ile olan iletişimlerini yönetebilirler. Temsilcin.com yönetim paneli;

 • Kolay kullanılır.
 • Doğru sonuç verir
 • İş yükünü hafifletir.
 • Efektif grafikler sağlar.

Müvekkiller ile Kolay İletişim

Temsilcim.com’a avukat kaydınızı yaptırdıktan sonra size ulaşmak isteyen kişilerden gelen “direkt mesajları” sistem üzerinden anında görebilir ve kolayca yanıtlayabilirsiniz. Sistemde aktif olmadığınız anlarda gelen mesajlar, e-posta bildirimi olarak tarafınıza iletilir. Öte yandan potansiyel müvekkilleriniz, sistemde kayıtlı olan mail adresinize sayfanızda yer alan formu doldurarak gönderebilirler. Sisteme dileğiniz kadar e-mail adresi kaydedebilir ve hepsine anlık olarak bildirim alabilirsiniz. Tüm bunların yanında ister cep ister ofis numaranızı kaydedebilir ve telefonla görüşme talep edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

avukat iletisim, avukat form, avukat listeleri ve rehberleri
avukat google öne çıkma, avukat google reklam, avukat reklam, avukat seo

Görünür Olun

Temsilcin.com, Google sorgulamalarında üst sıralarda yer alır ve kullanıcıların %90’ını sitesine çeker. temsilcin.com’da listelenen avukatlar, Türkiye’nin tüm şehirlerinden yapılan “avukat” , “avukat bul” , “en iyi avukat” , “izmir avukat” , “istanbul avukat” , “ankara avukat” , “antalya avukat” , “bursa avukat” , “konya avukat” ve diğer tüm illerdeki avukat sorgulamalarında sizi en üst sırada gösterir. Böylelikle herhangi bir web sitesi, blog ya da tanıtıcı içeriğe ihtiyaç duymadan kendinizi ve ofisinizi dijital ortamda görünür yapabilirsiniz. Blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

temsilcin.com Paketleri

Size en uygun paketi seçebilirsiniz.

3 Ay

980

 • 3 aylık 1 Avukat sayfası
 • Sınırsız Müvekkil iletişimi
 • 7/24 Destek
 • Sayfanıza sınırsız yorum/değerlendirme hakkı
 • Kalıcı website bağlantısı
 • Sınırsız ilçe listesinde yer alma
 • Sayfa optimizasyon desteği

6 Ay

1780

 • 6 aylık 1 Avukat sayfası
 • Sınırsız Müvekkil iletişimi
 • 7/24 Destek
 • Sayfanıza sınırsız yorum/değerlendirme hakkı
 • Kalıcı website bağlantısı
 • Sınırsız ilçe listesinde yer alma
 • Sayfa optimizasyon desteği
Sıkça Sorulan Sorular

temsilcin.com'a avukat olarak kayıt olmak ve listelenmek çok kolay ve hızlıdır. Ana menüden Avukat Ekle'ye tıklarsınız > Size uygun paketi seçersiniz > Avukat olarak kayıt olursunuz > Bilgilerinizi doldurursunuz  ve Görsellerinizi yüklersiniz > Ekibimiz sayfanızı kontrol ettikten sonra temsilcin.com'da sayfanız yayınlanır.

Hayır. Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği madde 9/1'de "internet dahil, teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen "Avukatlık Meslek Kuralları"na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir." diyerek teknolojik imkan ve ortamlarda avukatlara yer alma özgürlüğü tanımıştır. Yönetmeliğin aynı maddesinin ikinci fıkrasında avukatların internet sitesi açabileceği söylenmiştir. Bu bağlamda birinci fıkrada geçen “internet dahil, teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda” ifadesinden avukatların sosyal medya hesaplarının bulunması ya da platformlarda mesleki faaliyetlerini sürdürebilmek adına yer alması, internet sitesi açması kapsamında değerlendirilebileceği sonucu anlaşılmaktadır.

Aynı maddede yer alan "iş sağlama amacına yönelik olmamak ve meslektaşlarıyla haksız rekabete yol açmamak kaydıyla internet sitelerini arama motorlarına kayıt ederken anahtar kelime (keyword) olarak; "adı ve soyadı", "avukatlık ortaklığı unvanı","avukatlık bürosu unvanı", "bulunduğu şehir ve kayıtlı oldukları baro" "avukat, hukuk, hukukçu, adalet, savunma, iddia, eşitlik, hak" dışında bir sözcük ya da tanıtım tümcesi kullanamaz" hükmünden avukatların arama motorlarına kayıt olabileceği sonucu çıkmaktadır. Ayrıca temsilcin.com sistemi avukatların anahtar kelime ve "tag" kullanımlarına izin vermemektedir. temsilcin.com Linledln, Google, Yahoo gibi çalışan bir arama platformudur. Bu platformda avukatlar yalnızca Türkiye Barolar Birliğinin izin verdiği kadarıyla bilgilerini paylaşabilirler. Öte yandan temsilcin.com Google ya da herhangi bir sosyal medya kanalında reklam vermez. Sitesinde yer alan avukatların da münferiden reklam vermesine izin vermez. temsilcin.com, özellikle mesleğe yeni başlamış avukatların dijital dünyada var olabilmesi için haksız rekabet unsurlarını bertaraf etmek üzerine hizmet eder.

Türkiye Barolar Birliği'nin Reklam Yasağı Yönetmeliği'nin 9. maddesine göre avukatlar temsilcin.com'a kayıt olurken isim soyisim, akademik unvan, avukatlık ortaklığı söz konusu ise tescil unvanı, avukatlık bürosu ise büro unvanı, fotoğrafı, mesleğe başlama tarihi, mezun oldukları üniversite, bildikleri yabancı dil, mesleki faaliyetin yürütüldüğü büro adresi, telefon ve faks numaraları, e-posta adresi dışında herhangi bir bilgi giremezler. Bununla beraber "adı ve soyadı", "avukatlık ortaklığı unvanı","avukatlık bürosu unvanı", "bulunduğu şehir ve kayıtlı oldukları baro" "avukat, hukuk, hukukçu, adalet, savunma, iddia, eşitlik, hak" dışında bir sözcük ya da tanıtım tümcesi kullanamazlar. "en iyi avukat" , "icra avukatı" , "boşanma avukatı" , "ceza uzmanı" gibi ifadelere temsilcin.com izin vermez. Avukatların "Hakkımızda" kısmında yazacakları içeriklerde de bu koşullar aranır.

Temsilcin.com arama ve sıralama algoritması Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliğine uygun bir şekilde geliştirilmiştir. Bu kapsamda temsilcin.com sıralama algoritması başta ‘Random’ yani her ziyaretçi girdiği zaman ‘rastgele’ olarak uygun arama sonuçlarını ziyaretçilerine gösterir. Herhangi bir avukat/hukuk bürosu temsilcin.com’da ücretli veya ücretsiz bir şekilde diğer avukat/hukuk bürolarının önünde yer alamaz. Temsilcin.com Arama motoru doğası gereği ziyaretçilerinin aramalarına uygun sonuç göstermek için Şehir, ilçe, lokasyon, içerik örtüşmesi gibi faktörleri kullanan arama algoritması kullanır.

Kayıt öncesi ve sonrası 7/24 destek ve yardımı tüm paketlerimiz için sağlıyoruz. Telefon, e-mail, online video ile destek birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

temsilcin.com sistemi avukatlar için özel olarak geliştirilmiştir. Sistemin tüm fonksiyonları için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur.

temsilcin.com ödeme ve kart bilgileri güvenliği konusunda en ileri teknolojileri kullanmaktadır. (24 bit SSL güvenlik sertifikası, Stripe altyapısı) Ödeme güvenliği konusunda bağımsız kuruluşlarca periyodik olarak denetlenmektedir.

Evet. temsilcin.com'daki tüm hizmetler karşılığı e-fatura alırsınız.

Hayır. temsilcin.com'daki tüm veriler ve operasyonlar KVKK'ya uygun yürütülmektedir. Verileriniz özel sunucularımızda saklanır ve herhangi bir üçüncü şahıs/kurum ile paylaşılmaz.

Baro sicil numaranız başvuru sırasında istenir. Tüm avukat sayfa başvuruları uzman hukuk ekibimiz tarafından incelenir. Türkiye'de aktif Baro kaydı bulunmayan kişiler avukat olarak sisteme kayıt olamazlar.

Her yeni kayıt uzman hukuk ekibimiz tarafından incelenir. Bu süre bir sorun ile karşılaşılmadığı durumlarda 12 ile 48 saat sürebilir.

Hayır. TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ REKLAM YASAĞI YÖNETMELİĞİ'ne göre avukatlar reklam veremezler. Bu bağlamda temsilcin.com herhangi bir ücretli/ücretsiz reklamı kabul etmez.